Nie musisz obawiać się, że w naszym sklepie internetowym zakupisz produkt, który z jakiegokolwiek powodu nie spełnia Twoich oczekiwań.

GWARANTUJEMY 30 DNI NA ZWROT LUB WYMIANĘ

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta (D. U. 2014 r. poz. 827), jeśli towar nie był używany lub w żaden sposób zniszczony, można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki.

Robiąc zakupy w Medmoda.pl masz pełne 30 DNI KALENDARZOWYCH na podjęcie takiej decyzji!

Możesz zrobić to szybko i wygodnie korzystając z narzędzia Wygodne Zwroty

 

 
Lub tradycyjnie. Wybierając drugą opcję prosimy o wydrukowanie i dołączenie do przesyłki formularza zwrotu, który znajduje się tutaj .

Informujemy, że wszystkie zamówienia spoza naszej stałej oferty (m.in. odzież w rozmiarach od 2XL – 5XL, wzory i kolory spoza stałej oferty, spodnie w wersji przedłużanej jak i skracanej) nie podlegają zwrotom i wymianom.

WYMIENIANY lub ZWRACANY produkt musi:
- mieć dołączony formularz wymiany oraz oryginał dowodu zakupu
- być w stanie nienaruszonym (nie nosić śladów użytkowania),
- posiadać komplet metek i oryginalne opakowanie
 
Produkt należy odesłać na własny koszt korzystając z Wygodnych Zwrotów lub przesyłką rejestrowaną (paczka/list polecony/kurier). Nie przyjmujemy paczek za pobraniem oraz wysyłanych do paczkomatu. Klientowi przysługuje zwrot pełnej kwoty zamówienia.


Adres do zwrotów:

STELO
ul. Bema 60A/29
01-225 Warszawa

W razie pytań prosimy o kontakt tel. +48 733 888 216

 

Strona Medmoda.com.pl używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij